Usporiadali sme pre našich partnerov exportný webinár

Usporiadali sme pre našich partnerov exportný webinár

Usporiadaný webinár sme odvysielali z nášho zeleného kancelárskeho objektu LIKO-Noe a pojali sme ho, ako je u nás dobrým zvykom, tak trochu netradične. Každý účastník webinárov obdrží pred jeho začiatkom personalizovaný balíček, a pretože sme sa zhodli, že obyčajné meetingy sú tak trochu nuda, rozhodli sme sa webináre viesť interaktívne a zábavnou formou.

V priebehu vysielania sme sa nechali inšpirovať babylonským zmätením jazykov a spýtali sa našich partnerov, ako sa povie slovo "Priečka" v ich jazyku. Vedeli ste, že holandsky sa to povie Scheidingswanden, švédsky je to skiljeväggar a nemecky zase Trennwände?

Okrem interaktívnych aktivít bola v rámci nášho webinára vyhlasovanie ocenenia pre partnerské firmy. Cenu za Best performer vyhrala rumunská COS, Best jumper of the year sa stala firma The Consiliul Group zo Spojených štátov a v kategórii Best project zvíťazili celkom tri spoločnosti: Yalta z Belgicka, AMINA Products zo Švajčiarska a KRAFT INTERIORS z Indie.

Víťazom ešte raz zo srdca gratulujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie!

Zaujali sme vás? Ozvite sa nám!

Máte záujem o naše riešenie, chcete vypracovať cenovú ponuku alebo sa chcete len na niečo spýtať? Neváhajte nás kontaktovať!

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001