Názov projektu:

Presklené priečky, multimediálná stena a akustické panely pre PIVO - Czech Beer Hub

Miesto realizácie: Londýn, Spojené kráľovstvo
Rok realizácie: 2021
Produkty:

Micra I, SMART-i-WALL, SilentPET

Na prestížnej ulici Old Street v Londýne bola na konci mája otvorená česká krčma Czech Beer Pub. Je prvým miestom vo Veľkej Británii, ktoré predstavuje široké portfólio českých pivovarov - klasické ležiaky zo storočnými tradíciami, ale aj nové moderné druhy pív od českých sládkov. Miestnosti sú vybavené rýdzo českými výrobky a pôsobí ako showroom českých firiem a dizajnu. Z našich systémov sú tu zastúpené akustické panely SilentPET, presklená priečka MICRA I, v ktorej je zabudovaná ako hlavný prezentačný prvok v priestore multimediálná priečka SMART-i-WALL, a sklenené dvere.

Projekt je koncipovaný tak, že pri vstupe do priestorov sa jedná o "štandardnú" krčmu s ponukou českého piva a českých pochutín. Časť, na ktoré sme sa pri realizácii podieľali, je na prízemí a slúži ako prezentačný priestor pre organizovanie obchodných stretnutí a na komerčné využitie v rámci prezentácií a spoločenských akcií. Interiér si navrhoval sám majiteľ.

Viac o multimediálnej priečke SMART-i-WALL

Viac o akustických paneloch SilentPET

Zaujali sme vás? Ozvite sa nám!

Máte záujem o naše riešenie, chcete vypracovať cenovú ponuku alebo sa chcete len na niečo spýtať? Neváhajte nás kontaktovať!

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001