Bezrámové priečky MICRA II

Znásobte profily systému Micra I, spojte ich dohromady a systém priečok Micra II je na svete. Opäť ponúka maximálnu transparentnosť a ešte viac súkromia pre nerušené rokovanie. Ďalšou výhodou systému prestaviteľných priečok Micra II je, že je možné ho vďaka jeho šírke 100 mm výborne kombinovať s ostatnými systémami priečok od spoločnosti LIKO-S.

K dispozícii je veľký výber dverí i profilov v prevedení z eloxovaného hliníka s hitech vzhľadom alebo v mnohých rôznych farebných odtieňoch. Systém je určený pre realizáciu nenosných priečok. Vertikálne spoje sú urobené priehľadnou páskou.

Akustika, Dizajn, Funkčnosť

Time For Detail je nový systém napojenia prestaviteľných priečok na stropnej konštrukcii. Ide o unikátne riešenie, ktoré kombinuje takmer neviditeľný spoj steny a stropu s výborným riešením akustickej bariéry.

Vďaka tomuto systému sme schopní priečku namontovať tak, že sa stane stropný profil súčasťou stropu, a tak spĺňa moderné požiadavky na dizajn. Time For Detail je navyše jediné systémové riešenie na trhu, ktoré eliminuje problémy s akustickými presluchmi nad priečkou a zvyšuje stabilitu spoja steny a stropu. Toto stropné ukotvenie priečky je tiež kombinovateľné so štandardnými stavebnými súčasťami používanými pre montáž stropu, a tak je jeho použitie v projekte úplne bezstarostné.

Technické špecifikácie

Vzduchová nepriezvučnosť Rw

  • Presklená priečka: do 45 dB podľa typu použitého zasklenia
  • Dverné krídlo: 39 dB (drevené) 37 dB (presklené hliníkové)

Rozmery

  • Hrúbka priečky: 100 mm
  • Hrúbka skla: 8, 10, 12 mm
  • Štandardná šírka modulu: 1 000 mm
  • Štandardná výška priečky: 3 000 mm
  • Maximálna výška priečky: 3 500 mm
  • Štandardný rozmer dverného krídla: 800 × 2 100 mm

3D detail

Dokumenty na stiahnutie

Zaujali sme vás? Ozvite sa nám!

Máte záujem o naše riešenie, chcete vypracovať cenovú ponuku alebo sa chcete len na niečo spýtať? Neváhajte nás kontaktovať!

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSP